Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /includes/functions.php on line 14
Nowości :: roswell.pl

Nowości

:: Shiri Appleby znowu w UnREAL

 3.6.2016 | alex
Świetna wiadomość ze świata seriali. Przed premierą II sezonu serialu UnREAL stacja LifeTime zamówiła już III sezon. Jak wiecie serial bardzo mi się spodobał dlatego nie mogę się doczekać II sezonu z nadzieją na utrzymanie poziomu produkcji. Start zapowiadany jest na 6 czerwca, czyli już za 3 dni.

Od jakiegoś czasu na naszym Facebooku wrzucam informacje o Brendanie, który obecnie gra w III sezonie The Night Shift. Nie wiele więcej mogę wam powiedzieć, ale spróbuję obejrzeć ten serial w najbliższych miesiącach. No chyba, że ktoś z was ogląda serial i chce napisać coś od siebie?

Katherine Heigl również ma co świętować ponieważ stacja CBS zamówiła serial dramatyczny Doubt. Fabuła serialu opiera się na prawniczce Sadie Ellis, która zakochuje się w swoim kliencie. Jest on podejrzany o brutalną zbrodnię. Oczywiście Katherine gra główną rolę.

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

I really wish there were more arletcis like this on the web.
~1FxLroZaRs

alus: yes, tt's what i did. add more salt and vinegar to preserve it longersonia: welcomepp: try the vietnamese market at footscray. they have everything, more than heirri!ene-seeenrty: oh yes, yes!mona: didn't know u like chili. come n get a bottle zurin: oh oh. the clever part is a compliment, the short is whatever makes you happy...:Dshan: i cna't rmber what it held...trace: cooking is therapeutic.agnes: oh yes, cooking will make it last longer but i think it'll be a different tastegallivanter: we love our chili sauce don't we
~jt5xAjwYCr

Zabiorę się za ten serial z Shiri :)
aśkaeddie

Katherine Heigl jest w ciąży
~lola

http://www.baronandtoluca.com/b-t-reveal-1.html słyszeliście już o tym,że Mad i Bren mają pomysł na nowy serial? #BandT
Elizabeth

Nie oglądałam tego serialu z Brenem, tak samo jak jeszcze nie obejrzałam UnReal. O Doubt słyszę pierwszy raz, może być nawet nawet.
aśkaeddie