Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /includes/functions.php on line 14
Nowo¶ci :: roswell.pl

Nowo¶ci

:: Szorty #57 - Katherine, Nick, wampiry, lekarze

 11.5.2015 | alex
Kilka newsów ze ¶wiata naszych bohaterów i seriali:

1. Serial z Katherine Heigl nie dostał II sezonu. O premierze informowali¶my w newsie 2201. Nie rozpisywałem się nic na jego temat, bo serial uzyskiwał do¶ć słabe oceny i szybko dostał czerwon± kartkę. Teraz oficjalnie nie zobaczymy go już (nigdy?) więcej.

2. Kolejny brak przedłużenia dotyczy serialu Revenge. Jak pamiętacie ogl±dałem pierwszy sezon, który był całkiem niezły, ale cóż nie jestem fanem oper mydlanych. W każdym b±dĽ razie cieszy mnie fakt, że "Kyle Valenti" dostał swoj± drug± szansę i bardzo dobrze j± wykorzystał. My¶lę, że do¶ć szybko pojawi się w kolejnym serialu.

3. 16 stycznia 2016 roku zobaczymy kolejn± odsłonę X-files. Wraca stała obsada. Nie mogę się doczekać!

4. Nina Dobrev żegna się z The Vampire Diaries. Serialu porzuciłem przy 6 sezonie. Mdła i niestrawna stała się ta historia. O dziwo w necie "wszyscy" się ciesz±, ponieważ rola Eleny bardzo irytowała fanów serialu.

5. Z serialem Grey's Anatomy pożegnał się Patrick Dempsey. Jest to kolejna osoba ze stałej obsady, która zrezygnowała ze swojej roli. Za tydzień finał 11 sezonu. Ciekawie czym tym razem zaskoczy nas Shonda Rhimes w swoim serialu. 12 sezon będzie na 100%. Serial utrzymuje stabiln± widownię. Przewiduję jednak że 12 lub 13 sezon mog± być ostatnimi.


Pamiętajcie że jeste¶my również na Facebooku - www.facebook.com/roswellpl

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

love "tomboy toluqox&boot; i also told the guy at the oil change place i could change my own air filter. hehe this was long before C though because now he changes my oil and i've helped a couple times. can't wait to see your engagement pics either! :)
~04AS49MR

oso6227--011 aerosmith vende mas entradas que los dioses pearl jam y que los red hot… eso es lo unico que les interesa en este pais, aunque me gusta mas frusciante de guitarrista pero vaaaamos ahi, habra que escuchar todo el disco
~55PuuSiG

&nnes;&bbsp;Gpoff CaineSimonI agree entirely with your analysis. However, if the parking causes an obstruction to the passage of pedestrians or other vehicles it is in contravention of Section 42 of the Road Traffic Act 1998 and hence can be the subject of a fine. This is why cars have recently been spot fined in the street which you picture. The obstruction is interpretable by the police officer I assume.Offenders beware!
~jR4uPWgorO8

Gunfighter - Your point is well-taken. Especially if the folks filing the lasuwit have deep pockets. In this case, the folks fighting the lasuwit didn't have deep pockets. Methinks that they had a powerful case that made it worthwhile for the city to settle.In either case, it is a shame that the police chief refuses to see that his officers couldn't have done something different that would have resulted in a better outcome.
~VcxVdm68

I ma banged up and bruiesd and the back is hurting worse than normal, but otherwise I am okay.Fortunately, I did not rip my purple thong with yellow sequins.
~ptqEHpT5e2o7

A mnie choć nie powala na kloana to będzie szkoda rozstawać się z tym serialem. Może i trąca nieudanymi nawiązaniami do LOST, forma wizualna serialu też nie jest jakaś wyszukana ale nie umiem w tej chwili znaleźć serialu, ktf3ry prf3bował by chociaż w oryginalny sposf3b wciągnąć widza w swoją fabułę. Alcatraz - gniot, Person of Interest - całkiem fajny ale to właśnie jest produkcja dla pf3łgłf3wkf3w Amerykanf3w, to samo wszelkie NCIS-y, Blue Blood-y CSI-y i tego typu produkcje. Awake po trzech odcinkach wciąga ale też nie powala (muszę kiedyś policzyć ile set razy głf3wnym bohaterem był policjant z problemami, a tak po cichu to nikomu się nie kojarzy sam pomysł na serial z Life on Mars??), Touch po pierwszym odcinku naprawdę dobry ale "odległości" czasowe między odcinkami nie pozwalają na dobre zżyć się z serialem poza tym nie wiadomo co z nim będzie po pozwie sądowym od autora książki. Reasumując The River mnie wciągnął, nie można mu odmf3wić klimatu, każdy odcinek jest inny i będzie mi szkoda, że tak szybko się zakończy. Z drugiej strony może i dobrze się stanie bo można by drugim sezonem, gdzie pewnie byłyby już kombinacje z fabułą na siłę, zatrzeć dobre wrażenie po pierwszym
~CCgRTvDA6Gh5

Najnowszy odcinek "Revenge" to tatlona porażka. Po cholerę robić tak nudny, nic nie wnoszący odcinek. Na dobrą sprawę całą tą akcję mogli zamieścić w 2 minutowym wspomnieniu Emily w regularnym odcinku. Totalna zapchajdziura. Tylko ostatnia scena nastraja pozytywnie na finał. Bo finał już w tym tygodniu tak? Jestem ciekaw w jaki sposf3b Emily rozwali przyjęcie noworoczne u Graysonf3w.
~iCAzOUgBBSy

Kto¶ z obsady Roswell grał w Pamiętnikach, że news o tym serialu tutaj?
Alex - ogl±dałe¶ ten "nowy" serial w którym gra Brendan, The night shift? Gdzie¶ mi mignęło, że dostali 3 serię, więc może to co¶ godnego uwagi...
Elizabeth