Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /includes/functions.php on line 14
Nowości :: roswell.pl

Nowości

:: Colin Hanks w teledysku Mini Mansions

 23.1.2015 | Olka
Mini Wille nie są jeszcze powszechnie znanym zespołem, ale w ich nowym utworze Any Emotions (Wszelkie Emocje) usłyszymy samego Briana Wilsona. Podczas tworzenia utworu, basista Zach Davies związany wcześniej z Beach Boys, polubił go tak bardzo, że zgodził się użyczyć do niego swojego głosu.

Po sesji nagraniowej do mojego najnowszego albumu No pier Pressure, poszedłem prosto do Vox Studios, gdzie chłopcy z Mini Wille robili wokale do Any Emotions, powiedział Davies. Po usłyszeniu części utworu, zmontowałem swoją wersję i podzieliłem się nią. Później nadszedł wyjątkowy moment, kiedy udało się stworzyć idealną wersję utworu.

W wyniku tej kolaboracji otrzymaliśmy utwór z nurtu pop, który pozostawia wrażenie na słuchaczu. W teledysku zespół i reżyser Mike Harris chcieli pokazać, w jednym ujęciu, paletę kilku emocji. Nie chodziło nam o to, by przedstawił je ktoś znany, ale raczej wielce utalentowany, powiedział Davies. Colin Hanks był właśnie tym, kogo szukaliśmy. Zauważyliśmy go w zeszłym roku na planie teledysku Arctic Monkeys i wszyscy zgodziliśmy się, że będzie idealnym kandydatem.

Teledysk możecie obejrzeć na YouTube - Many Emotions. Krążek zostanie wydany w wersji tradycyjnej i elektronicznej 24-ego marca nakładem wydawnictwa T-Bone Burnett Recordings.

żródło: Rolling Stone

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

Felt so hopeless looking for answers to my qunoitses...until now.
~wNysnkmVX

Totalmente deacuerdo con Hantonio.Yo tambien piensoque los catalanes siguen siendo igual de inotpendentiseassdlo que se han ido a opciones menos liberales o de derechas A mi las cuentas que me salen son las mismas que como estaban anteriormente,o sea por lo menos un 55% de independentistas. Y lo del PSOE,cuesta abajo y sin frenosWell-loved.
~IPBdU5oPQd

cfany usmiech to nie lupe hhheee cfany usmiech?!?!chyba od poczatku nie ogarnialas jego tworczosci na teledysku do kick push w gruncie rzeczy jest tak samo pozytywnie wylansowany jak tutaj, sam kawalek zreszta klimatem i stylem jak najbardziej wpasowuje sie w food & liqour i najwzniejesze raczej trudno znalezc rapera ktory jest rownie świeży jak Lupe!!!
~5gb5dsGzH

cfany usmiech to nie lupe hehhee cfany usmiech?!?!chyba od poczatku nie ogarnialas jego tworczosci na teledysku do kick push w gruncie rzeczy jest tak samo pozytywnie wylansowany jak tutaj, sam kawalek zreszta klimatem i stylem jak najbardziej wpasowuje sie w food & liqour i najwzniejesze raczej trudno znalezc rapera ktory jest rownie świeży jak Lupe!!!
~yE87pmjmZmIb

Coraz bardziej podobny do ojca się robi .
Elizabeth

Gratulacje dla Colina :)
aśkaeddie

Świetny teledysk i bardzo dobra muzyka :)
ALEX_WHITMAN