Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /includes/functions.php on line 14
Nowości :: roswell.pl

Nowości

:: Szczęśliwego Nowego Roku!

 31.12.2014 | Olka
Święta już za pasem, tymsamym pozostaje nam życzyć aby nadchodzący rok był lepszy od tego, który odchodzi w przeszłość. Niech 2015 będzie rokiem nadziei, spokoju i radości. By mało było dni przepełnionych smutkiem, a więcej tych radosnych. Przede wszystkim jednak życzymy Wam zdrowia bo ono jest najważniejsze oraz konsekwencji w dążeniu do wytyczonych celów. Bawcie się dziś dobrze i zaglądajcie do nas w 2015 roku - nasza przygoda z Roswell nigdy się nie skończy!


Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku życzy Wam redakcja roswell.pl

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

You make thnigs so clear. Thanks for taking the time!
~mVs8qZvqFFiY

I stumbled upon this wstiebe when I was searching for navy bridesmaid dresses. The pictures are are absolutely lovely! I got sucked into looking through every single detail of this beautiful event. I was wondering if by any chance I could get information about where Jennifer's bridesmaids got their dresses? I am a bride from Wooster, OH planning a wedding for next September. We have been doing a lot of searching for navy dresses but have had very little luck. It would be so incredibly appreciated if you could please help us out. Thanks!
~98OH8dJ15

Jerovian mf3wi:Tak wszystko, co możemy pziiedoweć to to, że jej straszne, by zobaczyć to się stało. Deadspin jest syanig samolot Lecieli na jest obecnie zakazane w Europie ze względf3w bezpieczeństwa. To bardzo tragiczny, i wiem, że najbardziej doświadczony Thrashers fani są zasmuceni, aby zobaczyć McCrimmon utracone w ramach tej tragedii. Przez wszystkich kont, był dobrym człowiekiem. Myśli i modlitwy z rodzinami wszystkich ofiar.
~jhp7YMraHSLQ

Ooo tak przygoda ta zostanie w naszej pamięci na zawsze i wciąż idzie swoją krętą drogą :)
aśkaeddie

Bawcie się dziś dobrze i zaglądajcie do nas w 2015 roku - nasza przygoda z Roswell nigdy się nie skończy!
Bardzo piękne zdanie. Trzymam za słowo. :D
~

Pisałam do Niej bo też jestem zainteresowana ale na razie bez odzewu :(
justynka__

Wszystkiego naj! Sorki że nie w temacie, ale zauważyłem pracę Iwony H. w konkursie (te wisiorki), macie może jakiś kontakt z nią? Jestem ciekaw czy robi te wisiorki na zamówienie.
~Piotreq

Najlepszego, Niestrudzona Redakcjo! :)
Beauty_Has_Come