Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /includes/functions.php on line 14
Nowo¶ci :: roswell.pl

Nowo¶ci

:: ¦więta w Roswell

 22.12.2014 | alex
Nie jestem fanem ¶wi±tecznych odcinków w żadnym serialu, ale w Roswell uwielbiam postać Isabel jako Christmas Nazi. Pojawiła się po raz pierwszy w drugiej serii w 10 odcinku. Jej determinacja do zrealizowania perfekcyjnych ¶wi±t była ¶wietnie zagrana. Perfekcyjny rozkład dnia w jej notesie jest jednym z przykładów.


Michael : Come on, Maxwell. Just pick a tree. It's freezing out here.
Max :It's not so simple. This tree's got to fall within certain parameters.
Michael : Parameters?
Max : Height, circumference, color, density of foliage. Look at this diagram. You know how Isabel gets this time of year.
Michael : The Christmas Nazi, driving everyone insane while trying to have the perfect Christmas. The worst thing you can do is play into it, Max. You've got to fight her. You've got to fight the Christmas Nazi.

Isabel : Max. This is, by far, the most pathetic Christmas tree I have ever seen. Did you even refer to my diagram?


Rozrysowany diagram możecie zobaczyć tutaj.
Nie można zapomnieć o podej¶ciu Michaela, który chciał Marii podarować zderzak do Jetty jako co¶ osobistego.

Zachęcam do obejrzenia ¶wi±tecznego odcinka jak tylko znajdziecie czas.
A tymczasem Spokojnych i udanych ¦wi±t wam życzymy.

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

Her article and adsense tracker cracked me up…! But i also found it interesting that i wouldn’t be all that surprised if Google did get rid of paa8#gnk&re230;. who knows huh! Guess we will all just have to wait and see!Education Blogger’s last blog post..
~kw9MDTPt

Ogf3lnie kampanie soaicl media i wszystko, co z portalami społecznościowymi jest związane, to bardzo dobra forma promocji. Ogf3lnie youtube i fb to pola, ktf3re mają ogromny potencjał promocyjny i reklamowy. Też będę musiał pomyśleć o wejściu w tę dziedzinę i zainteresować się nią na poważnie:)VA:F [1.9.7_1111]Głosy: 0 (Tak: 0, Nie: 0)Dzida :
~UHH44jOQTAN

Ogf3lnie kampanie saciol media i wszystko, co z portalami społecznościowymi jest związane, to bardzo dobra forma promocji. Ogf3lnie youtube i fb to pola, ktf3re mają ogromny potencjał promocyjny i reklamowy. Też będę musiał pomyśleć o wejściu w tę dziedzinę i zainteresować się nią na poważnie:)VA:F [1.9.7_1111]Głosy: 0 (Tak: 0, Nie: 0)Dzida :
~4J3vHZ4DLY

I do the same thing, Emma. I hate those moods, but sometimes you just have to find music that helps you savor the moemnt that helps you hit the lowest low you can for a little while. Fortunately I don't go there often, but when I do, every depressing song on my playlists is blasting for an hour or so. Kind of feels good, then I switch to upbeat stuff and leave the bad mood in the dust. Nice to know I'm not alone in that.
~BnEdgJw8h4

Jeden z moich ulubionych odcinków. Co zabawne sama przechodziłam przez okres "¶wi±tecznej faszystki" , taki chyba efekt uboczny bycia "roswellomaniakiem" ;) .
Elizabeth

Justynka,

W zakładce edytuj profil :) [Główne menu--> Twój profil --> Edytuj profil]
Beauty_Has_Come

O udało mi się zalogować ;)
Pytanie... jak zmienić avatar?
justynka__

Zderzak!!!
Sto razy wolałabym dostać co¶ co mój mężczyzna by sam zrobił niż kupione w sklepie :P
Chce zderzak! ;)
~justynka

Ten zderzak do Jetty miał w sobie co¶... :]
Beauty_Has_Come